Aktivity v okolí

Dovolenka v Jasnej vám okrem luxusného ubytovania ponúka množstvo dobrodružných aktivít, ale aj krásu hôr, relax či zábavu. Úžasná vôňa okolitých lesov, svieži vzduch a nádherné tatranské štíty predstavujú najlepší relax v srdci prírody.

Lyžovanie
a zimné športy

Dokonale upravené zjazdovky a najmodernejšia technika sú zárukou bezchybnej lyžovačky.
Všetko, čo hľadáte počas svojej zimnej dovolenky nájdete na jednom mieste.
V stredisku Jasná.

0 km
zjazdoviek
0
vlekov a lanoviek
0
freeridových zón

Snowpark

pre milovníkov adrenalínu

Maxiland

najväčší detský zimný areál

Funtools

pre milovníkov zábavy

Večerné

lyžovanie

Ďalšie aktivity

  • Fresh track
  • Zimná turistika
  • Bežkovanie
  • Korčuľovanie

Turistika a cyklistika

Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Nízke Tatry vám odhalia to najkrajšie z nízkotatranskej prírody.

Asi najväčším bohatstvom národného parku Nízke Tatry sú podzemné krásy, z ktorých najznámejší je komplex Demänovských jaskýň.

V letných mesiacoch je k dispozícii aj moderný bike park Rocky Mountain Bike World. Nájdete tu trate všetkých obtiažností na pohodové jazdy s rodinou, ale aj pre adrenalínových nadšencov.

Najväčšia priehrada na Slovensku Liptovská Mara a Aquaparky Tatralandia a Bešeňová ponúkajú širokú ponuku pre milovníkov kúpania, surfovania, člnkovania či rybárstva.

Kulinárské zážitky

Objavujte gastronómiu v okolí, vyskúšali sme pre vás a doporučujeme:

Slovenská Koliba Jasná

100 m od Challetu

Tradičná kuchyňa s príjemnou tatranskou atmosférou a milým personálom.  V zimnej sezóne odporúčame rezerváciu vopred!

+421 0908 538 694

Reštaurácia Rotunda

 

2004 m n. m.

Priamo na vrchole Chopku privíta všetkých návštevníkov známa reštaurácia Rotunda s ponukou chutných jedál a s krásnym výhľadom na Nízke Tatry.

Von Roll Restaurant

 

1670 m n. m.

Vyhliadková a la carte reštaurácia s krbom, jedinečným exteriérom a interiérom. Z pôvodnej nástupnej stanice lanovky "Luková" sa stala originálna reštaurácia Von Roll.

Zábava a nočný život

Zažite lietanie v Hurricane Factory alebo navštívte niektorý z tatranských hotelových lobby barov či vychýrený nočný klub s bohatým programom Happy End Jasná.

Hurricane Factory

Splňte si svoj sen o lietaní. Hurricane Factory je jediný veterný tunel na Slovensku s rýchlosťou vetra až 270 km/h. Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu a zažijete kopec zábavy.

Happy End Jasná

Music Club Happy End je miestom pre zábavu s neopakovateľnou atmosférou, ktorý sa nachádza priamo v centre strediska Jasná Nízke Tatry. Dvojposchodovým klubom s tromi barmi sa po zotmení ozýva skvelá hudba výborných DJov, live kapiel a revivalových skupín. Tu sa určite nebudete nudiť!

Crystal Bar

Novovybudovaný luxusný Crystal Bar sa nachádza na severnej strane Chopku vo výške 1117 m n.m. Ponúka 120 miestnu kapacitu, priestrannú vonkajšiu terasu a bohatú ponuku vín a šumivých sektov či pravé šampanské.

Kultúra a UNESCO

Demänovská Dolina a celá oblasť Liptova ponúkajú svojim návštevníkom množstvo príležitostí na strávenie nezabudnuteľných chvíľ.

Navštívte vzácne historické a kultúrne pamiatky, ako sú hrady, prekrásne skanzeny a kostoly, z ktorých mnohé patria medzi pamiatky UNESCO.