Služby, ktoré potešia každého

V challete Jasná Exclusive nájdete všetko potrebné vybavenie k Vášmu 100% pohodliu a bezstarostnej dovolenke v krásnom horskom prostredí.

TV a wifi v challete - challetjasna.sk

3x TV
wifi v celom challete

Bezplatné súkromné parkovisko - challetjasna.sk

bezplatné súkromné parkovisko

Lyžiareň so sušičom lyžiarok - challetjasna.sk

lyžiareň so sušičom lyžiarok

Pri challete sa nachádza bezplatné parkovisko a na prízemí nájdete lyžiareň, v ktorej nájdete odkladač na lyže a sušič lyžiarok. Obidva apartmány majú TV so satelitným príjmom a free Wi-Fi internet.

Plne vybavená kuchyňa

Využite výhody apartmánu a pripravte si skvelé jedlo. Kuchyňa apartmánu so svojim zariadením veľkoryso vyhovie požiadavkám nadšeného milovníka varenia, dostatok priestoru a skvelé vybavenie umožnia pripraviť si pochúťky podľa vlastného vkusu.  

Vybavenie kuchyne:

  • obedová zostava,
  • chladnička,
  • mikrovlnka,
  • sklokeramický sporák,
  • umývačka riadu,
  • kávovar.

Hotelové služby za poplatok

Pre vašu úplnú spokojnosť a pohodlie ponúka Challet Jasná Exclusive ďalšie služby.

Vychutnajte si raňajky priamo v apartmáne

Nemusíte nikam chodiť. Nechajte si priniesť raňajky priamo k vám, v štýlovom košíku so všetkým, čo si zažiadate. Vychutnajte si čerstvé pečivo, zeleninu, studené misy a iné dobroty v pyžame priamo v apartmáne. V ponuke jedál na donášku priamo na challet nájdete aj iné lahôdky, ako kapustnica, syrové či čokoládové fondue, atď. Raňajky si môžete deň vopred objednať na +421 915 834 614. Všetky info aj o ďalších hotelových službách nájdete v letákoch umiestnených na challete alebo na recepcii.

Všetky hotelové služby sú za poplatok, a nie sú súčasťou ceny ubytovania. Pri odchode je potrebné uhradiť využité hotelové služby na recepcii hotela Pošta.